Ik heb, zo fanatiek als ik ben, mijzelf al voorgesteld in 'projecten' waar ik direct mijn project voorstelde.

Maar ik zal mij ook nog wel even netjes hier voorstellen.
Ik ben Niels, 19 jaar.
sinds mijn 14de werk ik al aan motoren en auto's, met voorkeur kawasaki's, harley's en chevy's.
Ik heb mijzelf alles geleerd en dat gaat mij best goed af, als ik eens iets niet weet, dan helpen forums mij altijd perfect!
Ik studeer als B-plan Bio-chemie in nijmegen maar hoop uiteindelijk de luchtmacht in te kunnen. (door bezuinigingen is werk in of na de luchtmacht niet heel zeker)
buiten studeren heb ik dus al meerdere projecten gehad. Ik heb twee kawasaki's omgebouwd, één tot chopper, één tot caferacer en heb nog een lopend project van een Harley Davidson heritage softail. Ook heb ik nog een BMW 316i opgeknapt en snel verkocht (ik wilde en chevy!)
Mijn laatste project is nog wat bijzonderder en ben daarom op dit forum begonnen om dit met jullie te delen.
http://www.chevroletforum.nl/viewtopic.php?t=6038
groetjes,
Niels